Extreme Technical Weekend / Power fest 2016
6.kolo slovenského, 5.kolo maďarského šampionátu
11.september (nedeľa), Hungaroring

Program šprinty áut a motocyklov na 201 metrov:
7.30 : otvorenie brán a registrácia štartujúcich
od 8.00: kvalifikácie
12.00: ukončenie registrácie – šprint motocykle
13.45: ukončenie kvalifikácie - motocykle
14.00: vyhlásenie víťazov a odovzdávanie cien – motocykle
14.30: finále moto (iba maďarský majstrák!)
14.00: ukončenie registrácie – šprint autá
16.00: ukončenie kvalifikácie - autá
16.15: vyhlásenie víťazov a odovzdávanie cien – autá
16.30: finále autá (iba maďarský majstrák!)

- V rámci slovenského preteku a MSR sa nejazdia finálové jazdy, výsledky sa určia na základe kvalifikačných netto časov a body do šampionátu budú pridelené po násobení koeficientom 2.
- Trofejami sa ocenia jazdci všetkých tried umiestnení na prvých troch priečkach.
- Preberanie vozidiel (autá aj moto) sa bude konať v paddocku Hungaroringu.
- Odovzdanie cien prebehne na pódiu nad boxovou uličkou.

Vstupné:
10€ /osoba alebo 2500Ft
Štartovné - slovenský majstrák:
Pre držiteľov celoročnej licencie SAMŠ 5€/vozidlo, pre jazdcov bez licencie 10€
Štartovné - maďarský majstrák:
Podľa kategórie od 2000 do 3000Ft (8-12€)
Rezervácia na box: 125€

Časomiera: profesionálna šprintérska časomiera s automatizovaným štartovacím zariadením, veľkoplošnými displejmi a výstupom "timeslip" po každej jazde

Adresa a GPS dejiska:

Dôležité pokyny - šprinty:
- prihlášky sa odovzdávajú na mieste, nie je ich potrebné dopredu zasielať
- povinnosť používania motoristickej prilby pre VŠETKÝCH jazdcov - aj Street
- jazdci vozidiel so zmenenou polohou motora - povinná ohňovzdorná kombinéza
- jazdci Profi povinný dlhý rukáv, dlhé nohavice
- povinnosť uzavretej športovej obuvi pre VŠETKÝCH jazdcov - zákaz jazdy v šľapkách, sandáloch...
- povinnosť absolvovania minimálne 2 meraných kvalifikačných jázd

 

 


Tuningzraz Svidník, 13.8.2016
5.kolo slovenského šprintérskeho šampionátu/MSR

Výsledky šprintov na 402m (víťazi v jednotlivých kategóriách):
Autá trieda PROFI:
P2: Milan Šovčík (Honda Civic turbo) Prievidza
P3: Roman Kmeť (VW Golf) Prievidza
P4: Bartolomej Karaščák (BMW 325 iX turbo) Vranov nad Topľou
P5: Gabriel Diškant (Honda Civic) Prešov
P6: Przemyslaw Sochacki (Chevrolet Camaro) Poľsko

Autá trieda STREET:
S0: Andrej Rýs (Škoda Rapid 130) Banská Bystrica
S1: Martin Kotrlec (Fiat Punto GT) Horné Hámre
S2: Juraj Holečko (Seat Ibiza) Levice
S3: Lukáš Bobik (Civic Coupe turbo) Trebišov
S4: Ivan Šoltýs (Porsche GT3 RS) Kežmarok
S5: Ondrej Vasičák (Audi RS6) Kežmarok
S6: Michal Gécy (Seat Leon) Košice
S7: Ivana Kabátová (BMW 335xD) Kežmarok

viac tu..



autodielyonline24.SK