Extreme Technical Weekend / Power fest 2016
6.kolo MSR v šprintoch áut a motocyklov

Posledné kolo šampionátu 2016 sa jazdilo na Hungaroringu v rámci maďarského majstráku. Jazdci sa mohli registrovať do oboch závodov alebo do jedného z národných kôl - do slovenského sa zapísalo 63 pretekárov. Finálové jazdy v rámci slovenského závodu sa nejazdili, výsledky a bodovanie bolo určené na základe kvalifikačných výsledkov - násobených koeficientom 2, ku ktorým sa prirátali navyše body za časové rekordy.

Autá trieda PROFI:
P2: Dalibor Galica (Fiat Uno turbo) Liptovský Mikuláš
P3: Tomáš Polonec (Fiat 127 turbo) Nitra
P4: Wolfgang Koch (dragkart) Rakúsko
P5: Pavol Buček (Tiger R10) Čakajovce
P6: Michal Sajko (VW Golf 2) Geča

Autá trieda STREET:
S0: Martin Kosorín (Honda Civic) Levice
S1: Rudolf Grešo (Fiat Uno turbo) Liptovský Mikuláš
S2: Andreas Stricker (Honda Civic turbo) Rakúsko
S3: Tomáš Trzuba (Fiat Coupe turbo) Višňové
S4: Matej Farkaš (Audi 90 quattro) Bratislava
S5: Erik Fehér (Nissan Skyline) Zemplínsky Branč
S6: Ján Klimek (Seat Leon) Vlková
S7: Ivana Kabátová (BMW 335xD) Zvolen

MOTOCYKLE:
M1: Lukáš Ehrenberger (Suzuki GSX-R 600) Sádek
M2: Ondrej Cerovský (Suzuki GSX-R 750) Rimavské Janovce
M3: Petr Bernát (Suzuki GSX-R 1000) Česká republika
M4: Štefan Pomšár (Suzuki Hayabusa) Veľký Biel
M5: Markus Rottensteiner (Honda CBR 1000RR) Rakúsko

Najlepší čas na 1/8 míle v rámci jazdcov slovenského závodu:
Autá: Erik Fehér (Nissan Skyline) 6,673@162km/h
Motocykle: Markus Rottensteiner (Honda CBR 1000RR) 6,015@204km/h

výsledky:

Podrobné informácie ohľadne koncoročného odovzdania cien šampionátu jazdcov s aj bez celoročnej licencie budú včas zverejnené a dotknutí jazdci budú kontaktovaní e-mailom, cez sociálne siete aj telefonicky.

 

 


Tuningzraz Svidník, 13.8.2016
5.kolo slovenského šprintérskeho šampionátu/MSR

Výsledky šprintov na 402m (víťazi v jednotlivých kategóriách):
Autá trieda PROFI:
P2: Milan Šovčík (Honda Civic turbo) Prievidza
P3: Roman Kmeť (VW Golf) Prievidza
P4: Bartolomej Karaščák (BMW 325 iX turbo) Vranov nad Topľou
P5: Gabriel Diškant (Honda Civic) Prešov
P6: Przemyslaw Sochacki (Chevrolet Camaro) Poľsko

Autá trieda STREET:
S0: Andrej Rýs (Škoda Rapid 130) Banská Bystrica
S1: Martin Kotrlec (Fiat Punto GT) Horné Hámre
S2: Juraj Holečko (Seat Ibiza) Levice
S3: Lukáš Bobik (Civic Coupe turbo) Trebišov
S4: Ivan Šoltýs (Porsche GT3 RS) Kežmarok
S5: Ondrej Vasičák (Audi RS6) Kežmarok
S6: Michal Gécy (Seat Leon) Košice
S7: Ivana Kabátová (BMW 335xD) Kežmarok

viac tu..



autodielyonline24.SK