Slovenský šprintérsky šampionát / MSR 2017:

1.máj – Slovakia Ring: Power fest - DRAG, DRIFT & TUNING majáles
šprinty áut a moto na 1/8 míle, medzinárodný pretek v driftingu, Car Fans Cup, zraz Subaru

17.jún - letisko Piešťany: CarAT tuning party
šprinty na 1/4 míle, drifting, tuning

8.júl - letisko Boľkovce: Automax Power fest
šprinty na 1/8 míle, slovenský aj maďarský majstrák Dragracing.hu, stunt show, Car Fans Cup

12.august - letisko Svidník: Tuningzraz Svidník
šprinty na 1/4 míle, stunt show, Car Fans Cup

2.september - Hungaroring: Drag racing.hu / Power fest
šprinty na 1/8 míle - maďarský + slovenský majstrák

16.september - letisko Trenčín: Power fest - DRAG WARS SK vs.CZ
šprinty na 1/4 míle, slovenský aj český majstrák Automotosprint.cz, zraz US Cars

Kalendár maďarského šampionátu 2017:

www.dragracing.hu  
   
   
   
   
   
   
   

 


Power fest "DRAG WARS SK vs.CZ"
6.kolo slovenského šprintérskeho šampionátu áut a motocyklov

V sobotu 16.septembra sa na letisku v Trenčíne tretí krát odjazdila česko-slovenská šprintérska vojna, usporiadaná v rámci spoločného, oficiálneho majstrovského kola. Podujatie POWER FEST bolo zaradené do slovenského aj českého národného šprintérskeho kalendára, tiež do majstrovstva Slovenskej motocyklovej federácie a zaregistrovalo sa doň celkovo 132 pretekárov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska a Rakúska.

Výsledky šprintov na 402m:
Autá trieda PROFI:
P2: 1.Sylwester Kwoczala (Fiat Seicento) PL, 2.Pawel Grelich (VW Golf) PL, 3.Dawid Metzner (Cinquecento) PL
P3: 1.Tomáš Polonec (Fiat 127) SK, Ladislav Ruda (Audi S3) ČR, Milan Šrank (Fiat Tipo) SK
P4: 1.Martin Prokop (BMW Z3) SK, 2.Robert Nagy (drag Tatra) SK
P5: 1.Dominik Tichý (Peugeot) ČR, 2.Jarda Pešan (Š.110R) ČR, 3.Gabriel Diškant (Civic) SK
P6: 1.Hegyi Béla (VW Polo) HU, 2.Michal Sajko (VW Golf) SK, 3.Lukáš Kotrč (VW Golf) SK

Autá trieda STREET:
S0: 1.Tomáš Drexler (Š. Favorit) ČR, 2.Tomáš Svorník (Civic) ČR, 3.Lucie Pešanová (Š. Favorit) ČR
S1: 1.Martin Kotrlec (Punto GT) SK, 2.Jakub Šipka (C.Saxo) SK, 3.Marian Roth (Honda CRX) SK
S2: 1.Juraj Holečko (Seat Ibiza) SK, 2.Zdenek Kaplan (R.Megane) ČR
S3: 1.Rudolf Nowák (Fiat Coupe) ČR, 2.Tomáš Trzuba (Fiat Coupe) SK, 3.Tomáš Ruda (Octavia) ČR
S4: 1.Matej Farkaš (Audi) SK, 2.Ivan Šoltýs (Porsche GT3 RS) SK, 3.Martin Krajči (Audi) SK
S5: 1.Robert Matysiak (Nissan GTR) PL, 2.Jiří Pergl (Nissan GTR) ČR, 3.Erik Fehér (Skyline) SK
S6: 1.Michal Gécy (Seat Leon) SK, 2.Tomáš Lupták (Seat Leon) SK, 3.Tomáš Vavro (Seat Leon) SK
S7: 1.Ján Koščák (BMW X5) SK, 2.Nikola Kalinová (Audi S7) ČR, 3. Jan Blecha (Š.Fabia) ČR

viac tu..



autodielyonline24.SK